Matisse Kedi Maması

Kediler her zaman etçil beslenmesi gereken canlılardır. Bu nedenle de sağlıklı bir şekilde beslenebilmek ve vücutlarının ihtiyaç duyduğu besinleri alabilmeleri için mutlaka hayvansal protein açısından zengin bir beslenme planına ihtiyaç duyarlar. Evcil hayvan sahipleri olarak da sevimli dostlarının her zaman en iyi şekilde beslenmesini, sağlıklı olmasını ve uzun yıllar boyunca mutlu yaşamasını isteriz. Bu noktada doğru kedi maması seçimi çok önemlidir. Hem kedilerin severek tüketecekleri hem de beslenme ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak mamalar arasından seçim yapılması gerekir. Matisse kaliteli içeriği ve özelleştirilmiş formülleri ile oldukça sağlıklı bir seçenektir. Aynı zamanda markanın birbirinden farklı protein kaynakları ile üretilen çeşitlerinin olması kedilerin damak zevklerine uygun bir mama bulmayı da kolaylaştırmaktadır.

Matisse Hakkında

Matisse kuru ve yaş mamaları ile Avrupa'nın en popüler mama markaları arasında yer alıyor. 1965 yılında Francesco Russo tarafından kurulan Russo Mangimi markası, sunduüu evcil hayvan mamaları ile İtalya'nın önemli markalarından biri haline geliyor. 1999 yılında ise Francesco Russo'nun oğlu Dr. Angelo Russo firmaya yeni bir perspektif getirerek İngiltere merkezli mama ve formül araştırma markası Farmina ile birlikte çalışıyor. Russo'nun veteriner ve beslenme uzmanlarından oluşan Farmina Vet Araştırmaları ekibinin çalışmaları ile ortaya çıkan sonuçlardan birisi de Matisse. Farklı dönemlerdeki kediler için özelleştirilmiş ürünleriyle onların her ihtiyacını karşılamaya çalışan marka, aynı zamanda zengin seçenekleriyle kedilerin damak zevkine de hitap ediyor.

Matisse Kedi Maması Çeşitleri

Matisse kedi maması çeşitleri yaşlı, yetişkin ve kısırlaştırılmış olarak formüle edilmiştir. 1 - 12 ay arasındaki tüm yavruların yüksek protein ve yağ oranı ile formüle edilmiş aynı zamanda tacirin ile zenginleştirilmiş Matisse yavru kedi maması tüketmesi oldukça uygundur. Bu mama yüksek kalorili olması sebebiyle emziren ve hamile kedi maması olarak da kullanılabilmektedir.

Kediler genellikle 1 yaşından itibaren yetişkin olarak kabul edilirler. Yeni bir yaşam evresi ile birlikte beslenme gereksinimleri de değişim göstermektedir. Bu değişime uyum sağlayacak düşük yağ oranı ve idrar pH dengesini koruyacak mineral içerikleri ile Matisse yetişkin maması 7 yaşa kadar rahatlıkla tercih edilebilir.

Kısırlaştırılmış kedilerin kilo alma eğilimi vardır. Ayrıca iştahları da normale göre %30 daha fazladır. Matisse kısırlaştırılmış kedi maması formülü düşük yağ ve yüksek lif oranı ile kedilerin hem tok hissetmesini hem de kilo almamasını sağlar. Bu mamaların içeriği mineral açısından da dengelenmiştir çünkü kısırlaştırma sonrasında kedilerde üriner sistem sorunları gözlemlenebilir.

Matisse Kedi Maması Fiyatları

Matisse kedi maması fiyatları mama içeriğine, ambalajına ve dönem dönem yapılan kampanyalara göre farklılık göstermektedir. Fiyatlandırma elbette karar verirken önemli bir belirleyicidir ancak son kullanma tarihi geçmemiş orijinal ürün almak patili dostlarımızın sağlığı açısından zorunludur. Petobur.net'ten satın alacağınız tüm mamalar %100 orijinallik garantisi ile teslim edilir. Aynı zamanda satın alacağınız ürünün son kullanma tarihini de sitemiz üzerinden görerek alışveriş yapabilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı